Fundacja Nadzieja Fyndacja Doroty Stalińskiej NADZIEJA

Fundacja Doroty Stalińskiej Nadzieja rozpoczęła oficjalnie działalność 8.02.2001. Fundacja Nadzieja Doroty Stalińskiej. Postaw grosik na Nadzieję, by nadzieję innym dać. Celem Fundacji jest podejmowanie i finansowanie działań, mających na celu zapobieganie wypadkom drogowym oraz niesienie pomocy ofiarom wypadków drogowych. Fundacja stawia przed sobą następujące zadania. 1 edukacja dzieci młodzieży dorosłych w zakresie prawidłowych zachowań na drodze. 4 pomoc rzeczowa i finansowa ofiarom wypadków.

OVERVIEW

This web site fundacjanadzieja.org.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have audited ten pages inside the web page fundacjanadzieja.org.pl and found thirteen websites interfacing with fundacjanadzieja.org.pl. There is one public network platforms linked to this website.

FUNDACJANADZIEJA.ORG.PL RANKINGS

This web site fundacjanadzieja.org.pl is seeing diverging quantities of traffic within the past the year.
Traffic for fundacjanadzieja.org.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjanadzieja.org.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjanadzieja.org.pl

WHAT DOES FUNDACJANADZIEJA.ORG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjanadzieja.org.pl Mobile Screenshot of fundacjanadzieja.org.pl Tablet Screenshot of fundacjanadzieja.org.pl

FUNDACJANADZIEJA.ORG.PL HOST

Our web crawlers found that a lone page on fundacjanadzieja.org.pl took one thousand eight hundred and seventeen milliseconds to download. We could not detect a SSL certificate, so we consider this site not secure.
93.157.100.46

I found that fundacjanadzieja.org.pl is employing the Apache operating system.

Fundacja Nadzieja Fyndacja Doroty Stalińskiej NADZIEJA

DESCRIPTION

CONTENT

This web site states the following, "Fundacja Doroty Stalińskiej Nadzieja rozpoczęła oficjalnie działalność 8." Our analyzers noticed that the web site also said " Postaw grosik na Nadzieję, by nadzieję innym dać." The Website also said " Celem Fundacji jest podejmowanie i finansowanie działań, mających na celu zapobieganie wypadkom drogowym oraz niesienie pomocy ofiarom wypadków drogowych. Fundacja stawia przed sobą następujące zadania. 1 edukacja dzieci młodzieży dorosłych w zakresie prawidłowych zachowań na drodze. 4 pomoc rzeczowa i finansowa ofiarom wypadków." The website's header had nadzieja as the most important optimized keyword. It is followed by fundacja, odblaski, and dorota stalińska which isn't as highly ranked as nadzieja.

SIMILAR WEB PAGES

Witamy na stronie Fundacji Nasz Dom. - Fundacja Nasz Dom

Witamy na stronie Fundacji Nasz Dom. Witamy na stronie Fundacji Nasz Dom. Zapraszamy Państwa do przyjrzenia się naszej pracy dla dobra wyobcowanych społecznie młodych bezrobotnych i ludzi z autyzmem.

fundacjanbp.pl

Suplementy, zdrowie, uroda.

Fundacja Niwa Edukacja i Rozwój

Biznes- Innowacje-NGO, czyli BINGO. Ewaluacja kluczem do profesjonalizacji NGO. Sprawdź, jakie projekty aktualnie realizujemy! Fundacja NIWA Edukacji i Rozwoju powstała na początku 2009 r. na bazie doświadczeń i obserwacji osób działających na rzecz rozwoju III sektora oraz rozwoju lokalnego i regionalnego w Wielkopolsce.

Aktualności - Fundacja Nowe Media

Tegoroczna edycja Forum Pismaków była wyjątkowa. Podsumowanie drugiej edycji projektu Sprawa. Dobiegła końca II edycja projektu Sprawa. Na głos , realizowanego na Ukrainie i w stolicy Białorusi. Blisko 1200 uczniów i studentów wzięło udział w warsztatach praktycznej edukacji medialnej. Ich rezultatem była publikacja 250 powstałych multym, w których mieści się opowieść o tym, o czym myślą obecnie młodzi ludzi w tej części Europy.